Imigranci z Afryki zaatakowali Polaków

RiminiNie minęły echa brutalnych zamachów terrorystycznych w Hiszpanii – dokonanych przez islamskich imigrantów z Afryki. Społeczność Finlandii jeszcze nie otrząsnęła się po bestialskim ataku imigranta uzbrojonego w nóż a zło, jakie niesie z sobą antyeuropejska polityka lewicowo–liberalnych zwyrodnialców z Brukseli znowu dało o sobie znać.

W nocy z piątku na sobotę czterech imigrantów z Afryki zaatakowało polską parę. Afrykańscy bandyci brutalnie pobili młodego Polaka, a następnie przez kilka godzin na jego oczach gwałcili jego żonę. Do tragedii doszło we włoskim mieście Rimini. Turyści wyszli z hotelu i poszli na spacer po pobliskiej plaży. Na plaży para spotkała czterech agresywnie zachowujących się imigrantów z Afryki. Po próbie porozumienia się z nimi okazało się, że imigranci chcą pieniędzy. Kiedy ich nie otrzymali, uderzyli mężczyznę butelką w głowę i zaczęli go brutalnie katować. Jego partnerka próbowała go bronić i wtedy napastnicy zainteresowali się nią. Zaciągnęli kobietę w miejsce, gdzie stały zacumowane łodzie i tam wielokrotnie zgwałcili. Horror polskiej pary trwał wiele godzin. Dopiero nad ranem napastnicy odeszli a naszym rodakom udało się wezwać pomoc. Oboje zostali przewiezieni do szpitala. Prawdopodobnie jeszcze tego samego wieczoru imigranci, którzy w rasistowski i bezlitosny sposób zaatakowali polską parę – zaatakowali również obywatela Peru.

Nie potrafię wyobrazić sobie – co teraz czują Ci ludzie, co czuje ich rodzina, znajomi i przyjaciele. Ja sam, kiedy o tym myślę, czuję ogromną złość oraz jeszcze większą niechęć i nienawiść do lewicowo–liberalnych antyeuropejskich pseudo elit, które w sadystyczny sposób swoją chorą z nienawiści do tradycyjnego porządku polityką chcą zamienić nasz kontynent w dziki świat bez żadnych wartości. To oni są współwinni tej wielkiej tragedii, to ich media są współwinne temu, co się stało oraz każdy, kto popiera przyjmowanie do Europy imigrantów z Afryki. To Angela Merkel jest współwinna temu, co spotkało Polaków.

O tej szalonej, marksistowskiej zbrodniarce pisałem tutaj.

To, co dzieje się na naszych oczach w Europie to zbrodnia przeciwko ludzkości a najbardziej przerażające jest to, że jest to celowe działanie przeciwko nam, naszym rodzinom, bliskim, znajomym oraz naszej wolności.

Do tej bulwersującej sprawy medialnie i realnie włączył się polski rząd. Abstrahując od efektów takiego działania (w jakim stopniu będzie ono symboliczne lub jak bardzo pomoże coś osiągnąć) uważam, że pomimo wszystko to dobry ruch. O takiej reakcji polskich władz za rządów poprzedniej ekipy zaatakowani Polacy mogliby tylko pomarzyć. Polski rząd powinien bronić swoich obywateli nawet w takich sytuacjach gdzie taka obrona może mieć jedynie wymiar symboliczny.

Przy okazji tej okrutnej zbrodni popełnionej na Polakach warto przypomnieć również niewyjaśnioną dotąd sprawę śmierci Magdaleny Żuk. Kobieta w niewyjaśnionych okolicznościach zmarła w Egipcie. W śledztwo również angażował się polski rząd. Tajemnicza śmierć młodej Polki ciągle budzi spore kontrowersje w społeczeństwie.

Zbrodnia w Rimini nie tylko utwierdza mnie w przekonaniu, jak bardzo niebezpieczna dla nas Polaków jest polityka multikulturalizmu, lecz także – że w dzisiejszej Europie każdy z nas może stać się jej ofiarą.

Na szczęście problemy, z jakimi boryka się zachodnia Europa – w Polsce nie występują i oby było tak już zawsze. Aby jednak tak się stało wszystkim nam, musi na tym zależeć. Musimy uważnie patrzeć antypolskim siłom na ręce i walczyć z nimi wszelkimi możliwymi sposobami. Nie możemy iść na żadne ustępstwa.

Wszak w grę wchodzi wolność i bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich.

Łukasz O.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podziel się!

2 komentarze

  • Malymon

    Szkoda, że dziewczyna nie oceniła właściwie sytuacji i w odruchu serca rzuciła się bronić chorego na astmę chłopaka. Jedyną szansą była tu ucieczka po pomoc. Serdeczne wyrazy współczucia dla obojga. Dzielna dziewczyno, nie daj się zgnębić skutkom tej nocy. Jeszcze przyjdzie czas, kiedy słońce zaświeci nad światem…

    • Łukasz O.

      Szkoda, lecz to był odruch. Odruch w silnym stresie. Jakby uciekła po pomoc – to wtedy być może afrykańscy bandyci by zwiali. Jeszcze przyjdzie czas, kiedy poprawność polityczna i siany przez lewicowo-liberalne siły, multikulturalny i antybiały terror ustąpią zdrowemu rozsądkowi i pragmatyzmowi a wtedy słońce zaświeci nad światem. Światem prawdy i wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *