10 powodów, dla których Polska nie powinna przyjmować tzw. uchodźców

By Joachim Seidler, photog_at from Austria - Ten plik jest pochodną pracą Refugee march Hungary 2015-09-04 02.jpg:, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=43239770

Powód nr 1 – Większość z tzw. uchodźców to w rzeczywistości żadni uchodźcy a jedynie imigranci ekonomiczni nastawieni na darmową kasę z systemu socjalnego.

Powód nr 2 – Polska nie ma nic wspólnego z żadną z wojen na Bliskim Wschodzie, które rzekomo są powodem kryzysu imigracyjnego.

Powód nr 3 – Polska to biedny kraj, którego logistycznie i ekonomicznie nie stać na tego typu operacje.

Powód nr 4 – Tzw. uchodźcy to w większości muzułmanie, którzy za nic mają europejskie wartości, a co za tym idzie – chętnie dokonują gwałtów, rabunków, pobić, a nawet morderstw w stosunku do niemuzułmanów.

Powód nr 5 – Wśród tzw. uchodźców są także islamscy terroryści, którzy przyjechali do Europy zabijać niemuzułmanów w imię świętej wojny – czego efektem są krwawe zamachy w zachodniej Europie.

Powód nr 6 – Tzw. uchodźcy nie asymilują się ze społeczeństwem, w którym się znajdą, tworząc własne skupiska – strefy zwane „no-go” gdzie rządzą gangi i islamscy radykałowie a policja rzadko je patroluje.

Powód nr 7 – Polska kultura jest oparta na chrześcijaństwie natomiast kultura większości tzw. uchodźców na islamie. Islam jest wrogo nastawiony do kultury chrześcijańskiej.

Powód nr 8 – W islamie pedofilia to zjawisko powszechne i na ogół akceptowane.

Powód nr 9 – Kobiety w islamie mają bardzo ograniczone prawa lub nie mają ich wcale.

Powód nr 10 – Islamscy imigranci to element politycznie nie pewny, który zagraża stabilności kraju, w którym się znajdzie.

Islamski terroryzm w Europie

Łukasz O.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Podziel się!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *